Projekt Dětského spolku REGÁČI, z.s.

Cílem projektu bylo vytvoření publikace pro teenagery a nejen pro ně, se zaměřením na zlepšení povědomí o činnosti záchranářů, hasičů, vojáků a policistů. Kniha je bohatě ilustrována v komiksovém stylu pro lepší přijetí u mladých čtenářů.

Součástí projektu je i výroba audioknihy s dramatizací a hudbou.
Do budoucnosti je plánováno jako komiksový sešit (periodikum).
Cílová skupina: děti ve věku 8 – 15 let

Děkujeme všem partnerům, hasičům, záchranářům, policistům a vojákům, za pomoc a inspiraci při realizaci našeho projektu REGÁČI.

Výtěžek z prodeje bude věnován na edukační činnost Dětského spolku Regáči a na pomoc hasičům, záchranářům, policistům a novodobým válečným veteránům, kteří utrpěli nějaký úraz nebo vážnou nemoc.


ANOTACE

Čtyři dramatické příběhy a čtyři hlavní postavy, to jsou Regáči. Tři chlapci a jedna dívka se seznámí na letním táboře. Nejprve mezi nimi vznikají různé rozepře, ale když se ocitne jeden z nich v nebezpečí, všichni si uvědomí, co je důležité a správné. Postupně tak začnou vnímat hodnotu svého přátelství a společně je baví pomáhat i ostatním lidem. Kniha zahrnuje mnoho užitečných postupů, jak se ve složité situaci zachovat a kam se obrátit na pomoc. Proto pokud se nebojíte, začtěte se do Regáčů i vy…